Showing all 9 results
Work Station
2 Person WorkStation Desk
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 155 × 120 cm |
| Color | Paige&White |
4-Person Workstation Desk And 4 Cluster: Style and Functionality
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 × 120 × 75 cm |
| color | brown |
Best Modern Workstation: Stability Meets Flexibility
Rated 5.00 out of 5
| Weight | 59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 × 240 × 75 cm |
Discover The Perfect Wooden Work Station with aluminum supports
Rated 5.00 out of 5
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 120 × 75 cm |
| color | black |